Вітаємо Вас на сторінці Студентського Самоврядування!

 

Студентське самоврядування – це самостійна громадська діяльність студентів, що реалізує функції управління вищим навчальним закладом, визнана Вченою Радою Університету, та здійснюється студентами відповідно до завдань. Сприяє максимальному виявленню і реалізації творчих здібностей особистості студента, формуванню його моральних якостей та відповідальності серед молоді.

Метою студентського самоврядування є, в першу чергу, забезпечення злагодженої роботи і конструктивного діалогу між студентством і адміністрацією, захист прав та інтересів студентів, проведення різного роду заходів, що сприятимуть різнобічному розвитку студента як особистості, формуванню у нього стійкої громадської позиції, спрямовання на покращення навчально-виховного процесу, побуту в гуртожитках, вирішення соціально-економічних проблем тощо.

Соціальні мережі Студентського Самоврядування

Скільки часу на день Ви присвячуєте соціальним мережам? Що відчуваєте, коли гортаєте стрічку новин? Яку інформацію шукаєте? Чи переконані в її достовірності?

Для поширення актуальних, цікавих студентству новин були створені сторінки Студентського Самоврядування у соціальних мережах:

  • КрНУ інфо - канал Студентського Самоврядування, де зібрана абсолютно вся перевірена необхідна інформація, що безпосередньо стосується студентів та діяльності Студентського Самоврядування.
  • На сторінці у Facebook можна прочитати про різні події та заходи, у яких беруть участь та здобувають перемогу наші студенти, новини КрНУ та інших організацій.
  • Така ж інформація поширюється на сторінці студентського самоврядування в Instagram

Приєднуйтеся, щоб бути у вирі подій студентського життя!