chornyi.jpg

 

Шановні вступники і студенти!

 

Вітаю вас в Інституті електричної інженерії та інформаційних технологій – ЕЛІІТному навчально-науковому інституті нашого університету.

Технічна освіта це шлях до розвитку власних здібностей, талантів, творчості. Багато видатних політичних, економічних, діячів культури і мистецтва свого часу отримали саме технічну освіту.

Якщо ви прийшли до нас, то вибрали шлях у майбутнє – шлях до оволодіння інформаційними технологіями, шлях до можливості керування складними автоматичними і робототехнічними системами, шлях до цифрових технологій і кіберзахисту. Це те, без чого сучасний світ не може існувати.

Сьогодні наша країна опинилась у скрутному становищі. Вона веде боротьбу з рашистським загарбником. Робота фахівців з технічних спеціальностей нашого інституту, озброєних знаннями, це пришвидшення нашої перемоги.

Технічні спеціальності будуть украй важливими і після війни для відбудови зруйнованих міст і сіл, підприємств і освітніх закладів. Тож звертаюсь до вас, до небайдужих, до тих, хто хоче зробити життя кращим.

Будемо разом працювати на благо нашої України!

 

Директор,

д-р техн. наук, професор,

Лауреат Державної премії України в галузі освіти

Олексій ЧОРНИЙ