Студентська профспілка

Профспiлковий комiтет студентiв КрНУ імені Михайла Остроградського  — це громадська органiзацiя студентiв унiверситету, метою якої є представництво, здiйснення та захист учбових, соцiально-економiчних прав та iнтересiв своїх членiв. Вступ студентiв до профспiлки провадиться на добровiльних засадах, без будь-якого обмеження через нацiональнiсть, расову приналежнiсть, стать, партійнiсть або релiгiйнi переконання.

Студент ! Живи, навчайся, відпочивай гідно, наша профспілка - запорука турботливості про тебе.

Для чого існує профком:

 • ПРОФКОМ на всіх рівнях представляє та захищає твої права та інтереси.
 • Без згоди ПРОФКОМУ тебе не можуть відрахувати з університету або виселити з гуртожитку.
 • Завдяки ПРОФКОМУ ти можеш відпочити під час канікул на базі на Дніпрі, морі або в горах.
 • ПРОФКОМ допоможе тобі оформити всі види матеріальної допомоги та премій.
 • Жодна культурно-мистецька та спортивна подія в університеті не відбувається без участі профкому.
 • Лише ПРОФКОМ розповість тобі про твої права і навчить їх відстоювати.
 • Допомога у працевлаштуванні студентів у вільний від навчання час

Вибір за тобою !!!

Студенте, твоє основне завдання добре вчитися. А для того, щоб відстоювати твої права та інтереси, працює команда профкому студентів КрНУ імені Михайла Остроградського. Звертайся до нас, до профбюро свого факультету, інституту.

Ми впевнені в своїх силах!  Ми віримо в тебе, студент!  Ми знаємо як тобі допомогти!

Разом ми зможемо прославити наш університет, нашу країну!

Ми захищаємо права та інтереси всіх студентів, але працюємо виключно для членів профспілки!

Що таке профспілка?

Профспілка – це добровільна організація, яка захищає права своїх членів. Які саме права? 
1. Матеріальні – ми видаємо матеріальні допомоги студентам, у яких трапилася біда (операція, переломи, хвороби, смерть близьких людей тощо) або навпаки радісні події, наприклад народження дитини та ін.
2. Соціальні права – наша профспілка проводить різні соціальні заходи в університеті (день боротьби з палінням, день боротьби зі СНІДом, екскурсії до Одеси, Львова, та інших видатних місць України, новорічні подарунки студентам з дітьми, огляд-конкурс в гуртожитках університету «Краща кімната», за результатами яких переможці в будь-якому разі залишаються проживати в гуртожитку на наступний рік та отримують цінні подарунки, такі як мікрохвильові печі, чайники, тостери, мультиварки і т.д). Також організовуємо літній та зимовий відпочинок студентів, у нас можна придбати путівки в профспілкові бази відпочинку на виключно студентські заїзди з 10-ти відсотковою знижкою.
Профспілка організовує безліч культурних, розважальних та спортивних заходів, а саме: дискотеки, фотоконкурси, квести, чемпіонати з міні-футболу, ігри Що? Де? Коли?, є основним спонсором конкурсу «Королева КрНУ» та співорганізатором Ліги Сміху. Ми організовуємо конкурс «Університет шукає таланти», до участі в якому запрошуємо всіх талановитих студентів. Також  організовуємо університетський конкурс «Студент року».
Профспілка є єдиною організацією в Кременчуці, яка на основі підписаного договору з голландською фірмою має право видавати міжнародні посвідчення студента ISIC. ISIC – єдине офіційно визнане у понад 110 країнах світу посвідчення особи студента. А саме основне – це дисконтна картка, яка надає знижки від 5% до 95% на розміщення в готелях, при придбанні авіаквитків та квитків на наземний транспорт, при відвіданні музеїв, кінотеатрів, при придбанні товарів у магазинах, та багато іншого.
Для того, щоб стати членом профспілки, Ви маєте заповнити заяву на вступ в нашу організацію і заяву в бухгалтерію про відрахування 2-ох відсотків від стипендії як членських внесків. Ці кошти йдуть на матеріальні допомоги, заохочення, організацію різних заходів.
Основні плюси бути членом профспілки:

 1. Ви отримаєте матеріальну допомогу у разі необхідності.
 2. Ви матимете знижки на екскурсії, які організовує профком.
 3. Коли Ви підете працювати на підприємство, у Вас вже буде 5 років профспілкового стажу і Ви будете мати можливість одним з перших купувати пільгову путівку чи то на море, чи то в санаторій за 10% вартості.
 4. Ви можете цікаво та весело проводити свій вільний час.
 5. Ви маєте можливість брати участь у наших заходах, конкурсах та чемпіонатах і вигравати призи.
 6. Замість того, щоб після пар іти додому і сидіти в інтернеті чи дивитись телевізор, Ви можете брати участь в організації наших заходів та реалізовувати свої таланти, можливості та амбіції. А у винагороду за це маєте можливість отримувати як матеріальні заохочення від профспілки, так і отримувати додаткову стипендію міської ради, стипендію ректора КрНУ та стипендію благодійного фонду Джерело Дніпра, а також мати додаткові бали у картці підтримки студента та картці підтримки бакалавра.

Для швидкого зв’язку з Вами та для того щоб Ви знали, які заходи проводяться в університеті, могли задавати запитання, які вас цікавлять, в нас є сторінка у фейсбук та в Інстаграм (Студентський профком Кременчуцького національного університету). Вступайте до групи і будьте в курсі подій.
А тих, хто хоче бути не просто членом профспілки, а бути активним і реалізовувати себе, ми запрошуємо до нас в будь-який час до кабінету 7116, де знаходиться Студентський профком, Ви не пожалкуєте!